Marton Imre (činný v 1. třetině 20. století)
Karneval, signováno a datováno vlevo nahoře Marton Imre 1920, kombinovaná technika/papír, 35 x 53 cm, sklo, poškozený rám (Šm)
25.11.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 12.000,-
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |